Digitalni repozitorijum

6. novembar 2018.

PutujuĆi studentski sajam 2018

U petak 9. novembra 2018, od 9.30 do 16.30 časova, u Rektoratu Univerziteta u Beogradu biće organizovan Putujući studentski sajam.

Studenti će imati priliku da se sretnu sa predstavnicima francuskih univerziteta i fakulteta, kao i sa predstavnicima Fonda za mlade talente Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije, Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu i programa Fondacije Tempus i Erasmus +. Dobiće precizne informacije o mogućnostima studiranja u Francuskoj.

Instituta tehničkih naukla SANU, učestvuje i ovom programu preko projekta bilateralne saradnje sa Francuskom „Pavle Savić“, čiji je rukovodilac dr Lana Popovic Maneski, naučni saradnik u ITN SANU.

Program Putujućeg studentskog sajma (PDF)

Studenski sajam 2018

Detaljnije informacije: http://www.institutfrancais.rs/putujuci-studentski-sajam-2018/